O mnie

Anna Uznańska - prawnik fotowoltaika Łódź

adw. Anna Uznańska

Dane osobowe

  • Zakres usług: Sprawy cywilne, gospodarcze, upadłościowe, pracownicze.
  • Doświadczenie: 10 lat
  • Adres: Al. Mickiewicza 15a, lok. 3.2, 90-443 Łódź
  • Telefon: (+48) 793 707 976
  • Email: [email protected]

Adwokat Anna Uznańska

Dążąca do perfekcji, ambitna, podążająca za wytyczonym przez siebie celem. Nieustępliwa i dociekliwa. Praca jest moją pasją, nie mogłabym bez niej żyć. Jeżeli już uda mi się znaleźć chwilę dla siebie to i tak nie umiem zastygnąć w bezruchu. W swoim zawodzie kocham to, że każdy dzień może przynieść coś nowego. Każda sprawa jest inna, wyjątkowa. Lubię poznawać nowych ludzi i ich problemy. Spełniam się w tym, że mogę pomagać.  Odczuwam satysfakcję nawet, gdy praca wymaga poświęceń. Prawo nieustannie się zmienia i wymaga, bym za nim podążała- to bardzo motywujące. Od ponad 10 lat pomagam ludziom na ich życiowych zakrętach.

Jako że w sferze moich zawodowych zainteresowań znajduje się m.in. prawo upadłościowe, na co dzień spotykam się z ludźmi, którzy mają olbrzymie długi, z różnych przyczyn. Niektórzy  żyją ponad stan, nie radzą sobie z nałogami (hazard/seksoholizm/zakupoholizm) albo wpadli w poważne tarapaty, bo zachorowali czy też biznes nie poszedł po ich myśli. Przychodząc do mnie musisz powiedzieć o tym wszystkim, ale tylko w taki sposób będę w stanie Ci pomóc. W relacji z adwokatem musisz pozbyć się swojego wstydu. Pamiętaj, że chcę Ci pomóc.

Wiedz, że możesz mi zaufać. Jako adwokata obowiązuje mnie tajemnica adwokacka, która jest świętością. Relacja klient-adwokat Łódź musi być oparta na zaufaniu, bez niego nie może być mowy o dobrej współpracy.

Zawsze mówię wprost, co myślę na dany temat,  szukam nie tylko właściwych rozwiązań pod kątem prawa, lecz również takich, które zaspokoją potrzeby emocjonalne moich klientów (nawet tych żądnych zemsty i odwetu za krzywdy). Nie mamię klientów wygraną w sprawach, które nie rokują. Oceniam szanse powodzenia sprawy i informuję o ryzykach związanych z konkretnymi działaniami.

Stale przypominam swoim klientom, że to ich dobro jest najważniejsze, nie jestem adwokatem, który na siłę będzie strony godził. Nie boję się walki i moi klienci o tym wiedzą, potrafię być bezkompromisowa.

Jeżeli potrzebujesz pomocy dobrego adwokata z Łodzi, zapraszam do kontaktu.